Tuby papierowe jako opakowania na przyprawy, kawy, herbaty i alkohol

Wiele się zmienia na lepsze, powstają nowe technologie i świat idzie naprzód. Dzięki temu żyje się nam zdecydowanie łatwiej. Dzięki nowoczesnym maszynom i urządzeniom praca na produkcji jest mniej wyczerpująca, niż dawniej. Wprowadzenie opakowań plastikowych, nie wyparł szklanych i papierowych. Świat zatonął w plastiku, co grozi katastrofą ekologiczną. Można powiedzieć, że wracamy do przeszłości, czyli zastąpienia większości opakowań z tworzywa sztucznego, papierowymi. Proces jest powolny, ale za kilka lat zapomnimy o torbach plastikowych, których proces rozkładania się trwa latami. Ekolodzy i specjaliści pracują nad tym, jak poradzić sobie z wszechobecnym plastikiem. Pod tym względem nowoczesność czy praktyczność mówiąc szczerze, nam po prostu nie wyszła, a wręcz zaszkodziła.

Opakowania papierowe

Pomimo zastępowania opakowań i toreb papierowych plastikowymi, producenci artykułów spożywczych stosowali ekologiczne, materiały. Mało tego, gdy świat „oszalał” na punkcie tworzyw sztucznych, branża opakowań nieprzerwanie rozwijała się i zaczęła tworzyć nowe produkty do pakowania żywności i artykułów przemysłowych. Wierne papierowi i tekturze firmy, zaczęły rozwijać się na dużą skalę. Dzięki procesom technologicznym produkowane są wyjątkowe torby i tuby papierowe, wykorzystywane nie tylko do pakowania żywności i prezentów, ale do promocji. Nie ma lepszej reklamy, od umieszczonej na papierze, która trafia do każdego odbiorcy. Opakowania papierowe są oczywiście lepszej jakości niż dawniej, a ponadto prezentują się znakomicie. Furorę robią tuby papierowe, które oferuje firma Wald-Gold z Brańska.

Tuby papierowe wykorzystanie

Tuby papierowe wykonywane są z najwyższej jakości materiałów. Mają bardzo praktyczne otwieranie i zamykanie, które możemy wykorzystywać wielokrotnie. Stosowane są do pakowania kawy, herbaty, przypraw itp. produktów. Natomiast tuby tekturowe wykorzystywane są do pakowania i transportowania przesyłek. Oprócz artykułów wielkogabarytowych, o nierównych kształtach, szklanych i mokrych, pakowane są wszystkie towary. Jednymi z flagowych produktów firmy Wald-Goldopakowania ozdobne i użytkowe w formie tub, czyli zwijane spiralnie pojemniki o cylindrycznym kształcie, wykonane z materiałów najwyższej jakości. Proces ich wytwarzania składa się z wielu etapów. Wszystkie one są równie ważne i mają niebagatelny wpływ na efekt finalny. Tuby papierowe są niezawodne. Producent dopasowuje tuby dla naszych potrzeb. Tuby mogą więc służyć zarówno do przesyłania dokumentów, papierów, jak i transportowania i przechowywania produktów.

Tuby papierowe do pakowania przypraw, herbaty i kawy

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, wzrosło zainteresowanie opakowaniami papierowymi, w tym tubami papierowymi. Jeśli chodzi o tuby, są wytrzymałe i w przystępnej cenie, a ponadto przystosowane do wygodnego transportu wielu przedmiotów. Wielu polskich i zagranicznych producentów wykorzystuje tuby tekturowe Przedsiębiorstwa Wald-Gold. Przedsiębiorstwa przemysłowe używają ich do pakowania między innymi: przypraw, herbat i kaw; słodyczy, wyrobów alkoholowych i tytoniowych oraz środków chemicznych, jak również do rozpałek grillowych. Tuby doskonale się prezentują i są bardzo wygodne w użytkowaniu, a poza tym trwale, jeśli chodzi oczywiście o papier. Dużym zainteresowaniem cieszą się tuby z membraną, używane do pakowania herbaty, kawy, kakao, słodyczy i innych produktów. Membrana doskonale chroni przechowywaną zawartość przed przypadkowym otwarciem i gwarantuje bezpieczeństwo podczas transportu.

Blog firmy Wald-Gold – Producenta opakowań

Taśmy spinające - w jaki sposób ułatwiają pakowanie?

Bezpieczna dostawa produktów to kluczowy czynnik decydujący o tym, czy klient będzie zadowolony z zakupu i czy dokona go ponownie. Aby jednak tak było, towar musi być dobrze zapakowany. Niezbędne są do tego wytrzymałe taśmy spinające. Poznaj ich zalety i dowiedz się, w jaki sposób najlepiej zabezpieczyć dostawę nawet dużych, ciężkich ładunków. Taśmy spinające – zalety […]

Blog firmy Wald-Gold – Producenta opakowań

Zastosowanie folii polietylenowej HDPE w rolnictwie

Rolnictwo to branża, która bardzo szybko się rozwija. Pojawiające się cały czas nowe technologie oraz wyspecjalizowane urządzenia szybko adoptowane są do tego, co jest potrzebne w rolnictwie. Swoją drogą, trzeba przyznać, że praca rolnika nie jest ani łatwa, ani lekka, zatem wszystko, co może tę pracę ułatwić albo przyspieszyć jest jak najbardziej potrzebne. Jednak oprócz […]