Tuby papierowe jako opakowania na przyprawy, kawy, herbaty i alkohol

Wiele się zmienia na lepsze, powstają nowe technologie i świat idzie naprzód. Dzięki temu żyje się nam zdecydowanie łatwiej. Dzięki nowoczesnym maszynom i urządzeniom praca na produkcji jest mniej wyczerpująca, niż dawniej. Wprowadzenie opakowań plastikowych, nie wyparł szklanych i papierowych. Świat zatonął w plastiku, co grozi katastrofą ekologiczną. Można powiedzieć, że wracamy do przeszłości, czyli zastąpienia większości opakowań z tworzywa sztucznego, papierowymi. Proces jest powolny, ale za kilka lat zapomnimy o torbach plastikowych, których proces rozkładania się trwa latami. Ekolodzy i specjaliści pracują nad tym, jak poradzić sobie z wszechobecnym plastikiem. Pod tym względem nowoczesność czy praktyczność mówiąc szczerze, nam po prostu nie wyszła, a wręcz zaszkodziła.

Opakowania papierowe

Pomimo zastępowania opakowań i toreb papierowych plastikowymi, producenci artykułów spożywczych stosowali ekologiczne, materiały. Mało tego, gdy świat „oszalał” na punkcie tworzyw sztucznych, branża opakowań nieprzerwanie rozwijała się i zaczęła tworzyć nowe produkty do pakowania żywności i artykułów przemysłowych. Wierne papierowi i tekturze firmy, zaczęły rozwijać się na dużą skalę. Dzięki procesom technologicznym produkowane są wyjątkowe torby i tuby papierowe, wykorzystywane nie tylko do pakowania żywności i prezentów, ale do promocji. Nie ma lepszej reklamy, od umieszczonej na papierze, która trafia do każdego odbiorcy. Opakowania papierowe są oczywiście lepszej jakości niż dawniej, a ponadto prezentują się znakomicie. Furorę robią tuby papierowe, które oferuje firma Wald-Gold z Brańska.

Tuby papierowe wykorzystanie

Tuby papierowe wykonywane są z najwyższej jakości materiałów. Mają bardzo praktyczne otwieranie i zamykanie, które możemy wykorzystywać wielokrotnie. Stosowane są do pakowania kawy, herbaty, przypraw itp. produktów. Natomiast tuby tekturowe wykorzystywane są do pakowania i transportowania przesyłek. Oprócz artykułów wielkogabarytowych, o nierównych kształtach, szklanych i mokrych, pakowane są wszystkie towary. Jednymi z flagowych produktów firmy Wald-Goldopakowania ozdobne i użytkowe w formie tub, czyli zwijane spiralnie pojemniki o cylindrycznym kształcie, wykonane z materiałów najwyższej jakości. Proces ich wytwarzania składa się z wielu etapów. Wszystkie one są równie ważne i mają niebagatelny wpływ na efekt finalny. Tuby papierowe są niezawodne. Producent dopasowuje tuby dla naszych potrzeb. Tuby mogą więc służyć zarówno do przesyłania dokumentów, papierów, jak i transportowania i przechowywania produktów.

Tuby papierowe do pakowania przypraw, herbaty i kawy

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, wzrosło zainteresowanie opakowaniami papierowymi, w tym tubami papierowymi. Jeśli chodzi o tuby, są wytrzymałe i w przystępnej cenie, a ponadto przystosowane do wygodnego transportu wielu przedmiotów. Wielu polskich i zagranicznych producentów wykorzystuje tuby tekturowe Przedsiębiorstwa Wald-Gold. Przedsiębiorstwa przemysłowe używają ich do pakowania między innymi: przypraw, herbat i kaw; słodyczy, wyrobów alkoholowych i tytoniowych oraz środków chemicznych, jak również do rozpałek grillowych. Tuby doskonale się prezentują i są bardzo wygodne w użytkowaniu, a poza tym trwale, jeśli chodzi oczywiście o papier. Dużym zainteresowaniem cieszą się tuby z membraną, używane do pakowania herbaty, kawy, kakao, słodyczy i innych produktów. Membrana doskonale chroni przechowywaną zawartość przed przypadkowym otwarciem i gwarantuje bezpieczeństwo podczas transportu.

Blog firmy Wald-Gold – Producenta opakowań

Rodzaje taśm spinających do pakowania ręcznego i automatycznego

Z pewnością każdy z nas w sklepie, magazynie, czy gdziekolwiek indziej zetknął się z towarami pakowanymi przykładowo na paletach z zastosowaniem specjalnych taśm. Można je z powodzeniem wykorzystywać zarówno przy pakowaniu ręcznym, jak i automatycznym. Wyróżnia się taśmy PET oraz taśmy PP. Wyróżnia je wysoka odporność na działanie warunków atmosferycznych, ale przede wszystkim trwałość, wytrzymałość, […]

Blog firmy Wald-Gold – Producenta opakowań

Dlaczego siatka do paletyzacji to dobra alternatywa dla folii stretch przy produkcji wymagającej dostępu do powietrza?

Pakowanie produktów oraz ich transport to ważna część łańcucha dostaw. Producenci chcą, aby ich towar trafił do klientów, dystrybutorów i podwykonawców w niezmienionej postaci i w jak najlepszej formie. Z tym problemem mierzą się szczególnie branże, które wytwarzają produktu wymagające dostępu powietrza podczas ich przewozu np. spożywcza. Firmy oferujące opakowania z przeznaczeniem do transportu proponują […]