PACKAGING PRODUCER
WALD-GOLD

Twine Twine  
Bale netwrap
Banding tapes PP and PET Banding tapes PP and PET
Palletizing net Palletizing net
Decoration packing tubes Decoration packing tubes
PET packages PET packages
CLIPBAND  closures CLIPBAND closures
String closures ZIP String closures ZIP

Polski producent opakowań – firma Wald-Gold


Firma WALD-GOLD jest polskim producentem opakowań z siedzibą w Brańsku. Dzięki temu, że swoją renomę budujemy prowadząc działalność na rynku krajowym i międzynarodowym, wśród współpracujących z nami klientów możemy się poszczycić opinią rzetelnego partnera. Naszym głównym atutem jest ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży zajmującej się przetwórstwem tworzyw sztucznych, które sukcesywnie przekładamy na produkcję towarów najlepszej jakości.


Nasze kompetencje i doświadczenie zostały docenione przez organizatorów i gości międzynarodowych targów rolniczych, spożywczych i opakowań w Poznaniu, Bednarach, Kielcach i Hannoverze, w trakcie których mieliśmy przyjemność zaprezentować swoje produkty. Z naszych opakowań PET chętnie korzystają producenci kaw, herbat, soków, napojów, piw, wyrobów cukierniczych, olejów, dżemów, bakalii, sosów, przetworów mięsnych i wielu innych wyrobów. Zajmujemy się nie tylko produkcją, ale również wykonujemy zlecenia indywidualne - projektujemy opakowania i tworzymy formy.

Nasze produkty


Wśród wykonywanych przez nas różnorodnych produktów dla firm z branży rolnej, spożywczej i przemysłowej znajdują się między innymi:

Jesteśmy także największym polskim producentem siatek rolniczych. Za te produkty wielokrotnie otrzymaliśmy nagrody w branżowych konkursach. W swoim asortymencie posiadamy między innymi siatki rolnicze STRONGER oraz COBALT dostosowane do każdego rodzaju pras belujących siano i słomę. Specjalizujemy się również w produkcji taśm spinających PP i PET, które służą do sprawnego zabezpieczenia towarów na paletach i kartonach. Taśmy PP są wykonane z polipropylenu, a PET z poliestru.
Serdecznie zachęcamy do kontaktu z pracownikami biura firmy WALD-GOLD telefonicznie lub za pośrednictwem e-maila w celu nawiązania współpracy z nami.

About us

WALD-GOLD sp. z o. o. is a huge polish producer of packages both, in the country and abroad.

See more