Taśma PP i PET

Taśmy PP i taśmy PET – praktyczny sposób zabezpieczania produktów

Taśmy PP, czyli polipropylenowe oraz taśmy PET, czyli poliestrowe znajdują zastosowanie głownie do zabezpieczania produktów na paletach, jak również w kartonach. Produkuje się je z materiałów wysokiej jakości, a używane są do pakowania automatycznego oraz ręcznego. Nowoczesny park maszynowy pozwala nam produkować taśmy najwyższej jakości.

Perfekcja, jaką osiągnęliśmy w produkcji taśm jest zasługą wieloletniego doświadczenia. W swojej ofercie posiadamy taśmy o szerokościach od 5 mm do 19 mm o różnej grubości. Oferujemy również specjalne urządzenia oraz akcesoria, które zdecydowanie ułatwiają pakowanie oraz spinanie produktów przy użyciu taśmy PP i PET. Są to m.in. odwijacze, napinacze, narożniki i zapinki. Najpopularniejsze sposoby łączenia taśmy to zapinki druciane, zapinki blaszane oraz zgrzewanie.

Producent taśmy do pakowania – WALD-GOLD

Taśmy PP i PET stosowane są do opinania ładunków zarówno w sposób ręczny, jak i maszynowy. Są bardzo łatwe w użyciu. Cechują się niebywałą wytrzymałością, a dodatkowo ograniczają powstawanie ewentualnych uszkodzeń, które najczęściej tworzą się podczas transportu towarów. Taśmy PP, jak i taśmy PET charakteryzują się doskonałą odpornością na promieniowanie UV. Dzięki temu można z powodzeniem przechowywać na zewnątrz zabezpieczone nimi materiały. Taśmy PP i PET używane są przede wszystkim w przemyśle meblarskim i drzewnym. Stosuje się je także do pakowania kostek brukowych, kamienia czy płytek ceramicznych.

 

Taśma PP i PET

Zobacz również


Folia HDPE

Folia HDPE

Zamknięcie strunowe ZIP

Zamknięcie strunowe ZIP

Sznurek rolniczy

Sznurek rolniczy