Opakowania ozdobne i użytkowe – tuby

Jednymi z naszych flagowych produktów są opakowania ozdobne i użytkowe w formie tub. Są to zwijane spiralnie pojemniki o cylindrycznym kształcie, wykonane z materiałów najwyższej jakości. Proces ich wytwarzania składa się z wielu etapów. Wszystkie one są równie ważne i mają niebagatelny wpływ na efekt finalny. W trakcie każdego z tych etapów nasi pracownicy uważnie dbają o każdy szczegół i dokładają wszelkich starań, aby produkowane przez nas tuby papierowe były niezawodne. W ostatnich latach obserwujemy coraz większe zainteresowanie tubami papierowymi wśród naszych klientów, które wynika z faktu, że charakteryzują się one wytrzymałością, przystępną ceną i są idealnie przystosowane do wygodnego transportu wielu przedmiotów. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem tub papierowych, skorzystaj z naszej oferty. Posiadamy duży wybór opakowań tekturowych o różnych średnicach. Zajmujemy się również produkcją opakowań PET, które choć wyglądem przypominają materiały ze szkła, są nietłukące i wyjątkowo odporne na uszkodzenia mechanicznie.

Do czego wykorzystuje się tuby papierowe?

Wykonujemy tuby tekturowe dla wielu czołowych producentów z Polski i z zagranicy. Nasi kontrahenci używają ich do pakowania między innymi:

  • przypraw;
  • herbat i kaw;
  • słodyczy;
  • wyrobów alkoholowych;
  • wyrobów tytoniowych;
  • środków chemicznych;
  • rozpałek grillowych.

opakowań ozdobnych wykonanych według indywidualnych wzorców. W tym celu wykorzystujemy technikę wykrawania wzorów na obwodzie tuby, która zapewnia piękne i trwałe zdobienia.

 

Tuby Papierowe

 

Tuby z membraną – praktyczne i szczelne opakowania

Tub z membraną używa się przede wszystkim do pakowania produktów spożywczych, takich jak herbaty, kawy czy słodycze. Membrana doskonale chroni przechowywaną zawartość przed przypadkowym otwarciem i gwarantuje bezpieczeństwo podczas transportu. Produkty te skutecznie zabezpieczają znajdujące się w nich artykuły spożywcze przed szkodliwym działaniem wilgoci oraz utratą aromatów. Pozwalają też na zachowanie dłuższego okresu przydatności. Produkowane przez nas tuby z membraną mają średnicę 73 mm oraz 99 mm.

tuby kartonowe

 

Ze względu na swoje właściwości mogą być wykorzystywane do wielokrotnego przechowywania produktów. Z uwagi na tę cechę również wieczka tub muszą być dostatecznie trwałe i odpowiednio chronić ich zawartość. W naszych tubach można zastosować dwa rodzaje takich zamknięć:

  • plastikowe – nakładane albo wciskane;
  • metalowe.

Wieczka dostępne są w kolorze srebrnym i złotym.

wieczka, zamknięcia do tub

Zobacz również


Zamknięcie strunowe ZIP

Zamknięcie strunowe ZIP

Taśmy spinające PP i PET

Taśmy spinające PP i PET

Zamknięcie CLIPBAND

Zamknięcie CLIPBAND

Blog

Co wpływa na wytrzymałość sznurka rolniczego?

Sznurki rolnicze to nieoceniona pomoc w każdym gospodarstwie. Dzięki możliwościom wykorzystania ich na wielu płaszczyznach stanowią obowiązkowy asortyment każdego rolnika, ogrodnika, a także sadownika. Postawienie na najwyższą jakość gwarantuje nam spokojne użytkowanie, co w przypadku towarów nieznanego źródła nie zawsze jest pewne. Atrybuty sznurków to np. wiązanie worków różnego rodzaju czy sznurowanie snopwiązałek. Są przydatne […]

Blog

Jaką siatkę rolniczą wybrać do zbioru pierwszego pokosu?

Chociaż w Polsce do zastosowań rolniczych często wybierany jest sznurek, coraz więcej rolników przekonuje się do siatek rolniczych. Z czego to wynika? Przede wszystkim z większej wydajności pracy z siatką i lepszego zabezpieczania przez nią bel. W dzisiejszym wpisie przyjrzymy się temu zagadnieniu bliżej.