Opakowania ozdobne i użytkowe – tuby

Jednymi z naszych flagowych produktów są opakowania ozdobne i użytkowe w formie tub. Są to zwijane spiralnie pojemniki o cylindrycznym kształcie, wykonane z materiałów najwyższej jakości. Proces ich wytwarzania składa się z wielu etapów. Wszystkie one są równie ważne i mają niebagatelny wpływ na efekt finalny. W trakcie każdego z tych etapów nasi pracownicy uważnie dbają o każdy szczegół i dokładają wszelkich starań, aby produkowane przez nas tuby papierowe były niezawodne. W ostatnich latach obserwujemy coraz większe zainteresowanie tubami papierowymi wśród naszych klientów, które wynika z faktu, że charakteryzują się one wytrzymałością, przystępną ceną i są idealnie przystosowane do wygodnego transportu wielu przedmiotów. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem tub papierowych, skorzystaj z naszej oferty. Posiadamy duży wybór opakowań tekturowych o różnych średnicach. Zajmujemy się również produkcją opakowań PET, które choć wyglądem przypominają materiały ze szkła, są nietłukące i wyjątkowo odporne na uszkodzenia mechanicznie.

Do czego wykorzystuje się tuby papierowe?

Wykonujemy tuby tekturowe dla wielu czołowych producentów z Polski i z zagranicy. Nasi kontrahenci używają ich do pakowania między innymi:

  • przypraw;
  • herbat i kaw;
  • słodyczy;
  • wyrobów alkoholowych;
  • wyrobów tytoniowych;
  • środków chemicznych;
  • rozpałek grillowych.

opakowań ozdobnych wykonanych według indywidualnych wzorców. W tym celu wykorzystujemy technikę wykrawania wzorów na obwodzie tuby, która zapewnia piękne i trwałe zdobienia.

 

Tuby Papierowe

 

Tuby z membraną – praktyczne i szczelne opakowania

Tub z membraną używa się przede wszystkim do pakowania produktów spożywczych, takich jak herbaty, kawy czy słodycze. Membrana doskonale chroni przechowywaną zawartość przed przypadkowym otwarciem i gwarantuje bezpieczeństwo podczas transportu. Produkty te skutecznie zabezpieczają znajdujące się w nich artykuły spożywcze przed szkodliwym działaniem wilgoci oraz utratą aromatów. Pozwalają też na zachowanie dłuższego okresu przydatności. Produkowane przez nas tuby z membraną mają średnicę 73 mm oraz 99 mm.

tuby kartonowe

 

Ze względu na swoje właściwości mogą być wykorzystywane do wielokrotnego przechowywania produktów. Z uwagi na tę cechę również wieczka tub muszą być dostatecznie trwałe i odpowiednio chronić ich zawartość. W naszych tubach można zastosować dwa rodzaje takich zamknięć:

  • plastikowe – nakładane albo wciskane;
  • metalowe.

Wieczka dostępne są w kolorze srebrnym i złotym.

wieczka, zamknięcia do tub

Zobacz również


Zamknięcie strunowe ZIP

Zamknięcie strunowe ZIP

Taśmy spinające PP i PET

Taśmy spinające PP i PET

Opakowania PET

Opakowania PET

Blog firmy Wald-Gold – Producenta opakowań

Rodzaje taśm spinających do pakowania ręcznego i automatycznego

Z pewnością każdy z nas w sklepie, magazynie, czy gdziekolwiek indziej zetknął się z towarami pakowanymi przykładowo na paletach z zastosowaniem specjalnych taśm. Można je z powodzeniem wykorzystywać zarówno przy pakowaniu ręcznym, jak i automatycznym. Wyróżnia się taśmy PET oraz taśmy PP. Wyróżnia je wysoka odporność na działanie warunków atmosferycznych, ale przede wszystkim trwałość, wytrzymałość, […]

Blog firmy Wald-Gold – Producenta opakowań

Dlaczego siatka do paletyzacji to dobra alternatywa dla folii stretch przy produkcji wymagającej dostępu do powietrza?

Pakowanie produktów oraz ich transport to ważna część łańcucha dostaw. Producenci chcą, aby ich towar trafił do klientów, dystrybutorów i podwykonawców w niezmienionej postaci i w jak najlepszej formie. Z tym problemem mierzą się szczególnie branże, które wytwarzają produktu wymagające dostępu powietrza podczas ich przewozu np. spożywcza. Firmy oferujące opakowania z przeznaczeniem do transportu proponują […]