Tuby papierowe

Tuby papierowe – wielofunkcyjne opakowania ekologiczne

Produkowane przez nas zwijane spiralnie tuby papierowe to pojemniki wykonane z materiałów najwyższej jakości o kształcie cylindrycznym. Proces wytwarzania tub składa się z wielu etapów, a każdy z nich jest równie ważny i ma jednakowy wpływ na efekt finalny. Od samego początku nasi pracownicy uważnie dbają o każdy szczegół, by tuby papierowe były solidne, trwałe i funkcjonalne. W ostatnich latach obserwujemy coraz większe zainteresowanie tubami papierowymi. Niewątpliwie wynika to z faktu, że charakteryzują się one niebywałą trwałością, a przy tym również przystępną ceną. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem tub papierowych, skorzystaj z naszej oferty. Oferujemy opakowania tekturowe o różnych średnicach.

Wykonujemy tuby tekturowe dla wielu czołowych producentów – zarówno w Polsce, jak i za granicą. Tuby świetnie nadają się do pakowania przypraw, herbat, kaw, słodyczy, wyrobów alkoholowych, wyrobów tytoniowych, środków chemicznych, a nawet rozpałek grillowych. Wykonujemy również różnego rodzaju opakowania ozdobne na indywidualne zamówienie. Do tego celu wykorzystujemy technikę wykrawania wzorów na obwodzie tuby, która zapewnia piękne i trwałe zdobienia.

 

Tuby Papierowe

 

Tuby z membraną – praktyczne i szczelne opakowania

Tuby z membraną znajdują zastosowanie do pakowania przede wszystkim produktów spożywczych, takich jak herbaty, kawy czy słodycze. Membrana doskonale chroni przechowywane artykuły przed przypadkowym otwarciem i gwarantuje bezpieczeństwo podczas transportu. Jest także barierą zabezpieczającą je przed wilgocią oraz utratą aromatów. Produkowane przez nas tuby z membraną mają średnicę 73 mm oraz 99 mm.

tuby kartonowe

 

Oferujemy dwa rodzaje zamknięcia tub: plastikowe (nakładane albo wciskane) oraz metalowe. Wieczka dostępne są w kolorze srebrnym i złotym.

wieczka, zamknięcia do tub

Zobacz również


Sznurek rolniczy

Sznurek rolniczy

Taśma PP i PET

Taśma PP i PET

Zamknięcie CLIPBAND

Zamknięcie CLIPBAND