loader image

Polski producent opakowań

WALD-GOLD to producent opakowań działający zarówno w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej. Posiadamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie w przetwórstwie tworzyw sztucznych. To właśnie ono pozwoliło nam na wypracowanie efektywnych procesów, które umożliwiają produkowanie wysokiej jakości towarów.

W naszej ofercie znajdziesz takie produkty jak: taśma PP, taśma spinająca PET, opakowania plastikowe, opakowania cukiernicze, siatka do paletyzacji, sznurki i siatki rolnicze, opakowania ozdobne tuby, opakowania PET, zamknięcia CLIPBAND, zamknięcia strunowe ZIP, folia HDPE i wiele innych.

flaga Polski

O firmie

Nasze kompetencje i doświadczenie zostały docenione przez organizatorów i gości międzynarodowych targów rolniczych, spożywczych i opakowań w Poznaniu, Bednarach, Kielcach i Hannoverze, w trakcie których mieliśmy przyjemność zaprezentować swoje produkty. Z naszych opakowań PET chętnie korzystają producenci kaw, herbat, soków, napojów, piw, wyrobów cukierniczych, olejów, dżemów, bakalii, sosów, przetworów mięsnych i wielu innych wyrobów. Zajmujemy się nie tylko produkcją, ale również wykonujemy zlecenia indywidualne - projektujemy opakowania i tworzymy formy.

Jesteśmy największym polskim producentem siatek rolniczych. Za te produkty wielokrotnie otrzymaliśmy nagrody w branżowych konkursach. W swoim asortymencie posiadamy między innymi siatki rolnicze STRONGER oraz COBALT dostosowane do każdego rodzaju pras belujących siano i słomę. Specjalizujemy się również w produkcji taśm spinających PP i PET, które służą do sprawnego zabezpieczenia towarów na paletach i kartonach. Taśmy PP są wykonane z polipropylenu, a PET z poliestru.

Nasze wyróżnienia

Waldgold
Waldgold

Działamy w kraju i za granicą

Swoją renomę budujemy prowadząc działalność na rynku krajowym i międzynarodowym, wśród współpracujących z nami klientów możemy się poszczycić opinią rzetelnego partnera. Naszym głównym atutem jest ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży zajmującej się przetwórstwem tworzyw sztucznych, które sukcesywnie przekładamy na produkcję towarów najlepszej jakości.