Opakowania ozdobne – tuby

Posiadamy bogatą ofertę rozmaitych, wysokogatunkowych opakowań użytkowych, wśród których jednym z flagowych produktów są opakowania ozdobne – tuby. W ostatnich latach obserwujemy wśród naszych Klientów coraz większe zainteresowanie tymi produktami. Tuby papierowe, które oferujemy, charakteryzują się wytrzymałością, przystępną ceną, a także są idealnie przystosowane do wygodnego transportu wielu przedmiotów.

Posiadamy duży wybór opakowań tekturowych o różnych średnicach. Poza produkcją pojemników z tektury zajmujemy się również wytwarzaniem opakowań PET w rozmaitej formie. Przypominają one wyglądem materiały ze szkła, jednak są nietłukące i wyjątkowo odporne na uszkodzenia mechanicznie. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem opakowań ozdobnych w formie tub lub innych naszych produktów, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Czym są i do czego stosuje się opakowania ozdobne w formie tub?

Proponowane przez naszą firmę opakowania ozdobne i użytkowe w formie tub to zwijane spiralnie pojemniki o cylindrycznym kształcie, które zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości. Proces ich wytwarzania składa się z wielu etapów, z których wszystkie są równie ważne i mają istotny wpływ na końcowy efekt. W trakcie wszystkich etapów produkcji nasi pracownicy uważnie dbają o każdy szczegół i dokładają wszelkich starań, produkowane przez nas papierowe tuby są niezawodne.

Wykonujemy tuby tekturowe dla wielu czołowych producentów z Polski i z zagranicy. Nasi kontrahenci używają ich do pakowania między innymi:

  • przypraw,
  • herbat i kaw,
  • słodyczy,
  • wyrobów alkoholowych,
  • wyrobów tytoniowych,
  • środków chemicznych,
  • rozpałek grillowych.

Ponadto zajmujemy się produkcją opakowań ozdobnych w formie tub według indywidualnych wzorców. W tym celu wykorzystujemy technikę wykrawania wzorów na obwodzie tuby, która zapewnia piękne i trwałe zdobienia. Produkty wykonywane na zamówienie skutecznie podkreślą walory pakowanego produktu oraz będą jedyne w swoim rodzaju. Wielu producentów, z którymi współpracujemy, docenia taką możliwość i chętnie z niej korzysta.

 

Tuby Papierowe

 

Tuby z membraną – praktyczne i szczelne opakowania

Tuby z membraną używane są przede wszystkim do pakowania produktów spożywczych takich, jak herbaty, kawy czy słodycze. Membrana doskonale chroni przechowywaną zawartość przed przypadkowym otwarciem i gwarantuje bezpieczeństwo podczas transportu. Produkty te skutecznie zabezpieczają znajdujące się w nich artykuły spożywcze przed szkodliwym działaniem wilgoci oraz utratą aromatów. Pozwalają też na zachowanie dłuższego okresu przydatności. Produkowane przez nas tuby z membraną mają średnicę 73 mm oraz 99 mm.

tuby kartonowe

 

Ze względu na swoje właściwości oraz wytrzymałość mogą być wykorzystywane do wielokrotnego przechowywania produktów. Z uwagi na tę cechę dbamy także o jakość stosowanych przez nas wieczek. Są one trwałe i odpowiednio chronią zawartość pojemników. W naszych tubach stosujemy dwa rodzaje zamknięć:

  • plastikowe – nakładane albo wciskane,
  • metalowe – dostępne w kolorze srebrnym i złotym.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pomocą formularza kontaktowego. Nasi specjaliści chętnie udzielą wszelkich, dodatkowych informacji oraz przedstawią pełną ofertę współpracy. Gwarantujemy naszym Klientom wysoką jakość produktów, a także terminową realizację złożonych zamówień.

wieczka, zamknięcia do tub

Zobacz również


Zamknięcie strunowe ZIP

Zamknięcie strunowe ZIP

Folia polietylenowa HDPE

Folia polietylenowa HDPE

Zamknięcie CLIPBAND

Zamknięcie CLIPBAND

Aktualności

Dubaj Expo 2021

Pierwszego października bieżącego roku, oficjalnie rozpoczęła się wystawa Expo 2020 w Dubaju. W tym dniu, został otwarty również Polski Pawilon, którego hasło brzmi „Polska. Kreatywność inspirowana naturą”. Firma WaldGold ma przyjemność reprezentowania naszego regionu na tym międzynarodowym przedsięwzięciu.

Blog firmy Wald-Gold – Producenta opakowań

Co można nadrukować na opakowaniach ozdobnych?

Produkty znajdujące się na sklepowych półkach muszą być ciekawie zapakowane, aby zwracać uwagę potencjalnych klientów. Sytuacja wygląda podobnie, jeżeli przedsiębiorca prowadzi sprzedaż wysyłkową – na opinię klienta w dużym stopniu wpływa to, czy wybrany produkt jest atrakcyjny wizualnie. Właśnie dlatego warto zainwestować w opakowania ozdobne wykonane z dobrej jakości materiałów. Co więcej, można wykonać na […]